Kategorie w sklepie

List of products by brand JOYOR

Joyor producent hulajnóg elektrycznych. Hulajnogi Joyor charakteryzują się dużą wytrzymałością i bezpieczeństwem jazdy. Ich siła leży w prostocie konstrukcji, dzięki czemu są solidne, trwałe i bezawaryjne.

Fabryka Joyor ma powierzchnię ponad 10000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 200 kadry zarządzającej i pracowników, co daje dużą siłę techniczną i duże możliwości badawczo-rozwojowe w tworzeniu nowych produktów. Nowoczesna fabryka ma szereg zautomatyzowanych linii produkcyjnych na najwyższym poziomie w branży pojazdów elektrycznych, a roczna zdolność produkcyjna to 300 000 zestawów.

Jest dostępne 9 produktów.

Pokazuje 1-9 of 9 item(s)
  • -1 050,00 zł

  Joyor F5-S Plus z...

  Regularna cena 3 449,99 zł Cena 2 399,99 zł

  Nowa składana hulajnoga elektryczna Joyor F5-S Plus posiada amortyzatory przednie i tylne, dzięki czemu zawieszenie bardzo dobrze znosi jazdę nawet w trudnym dla hulajnóg terenie. Hulajnoga elektryczna Joyor F5-S posiada również przednie i tylne światła LCD.

  Joyor F5-S jest zasilany silnikiem o mocy 500 W i ma zasięg 50 km na jednym pełnym naładowaniu. Ta hulajnoga elektryczna osiąga 38 km h (jest jednak zblokowana do 25km/h czyli maksymalnej prędkości zalecanej przez większość przepisów europejskich).

  Hulajnoga elektryczna Joyor F5-S jest wyjątkowo wytrzymała i lekka.

  • -1 220,00 zł

  Joyor F7 z siedzeniem...

  Regularna cena 4 169,99 zł Cena 2 949,99 zł

  Każdy aspekt modelu F7 został stworzony z myślą o prostocie. Rama hulajnogi, komponenty i akcesoria wykorzystują ten sam geometryczny styl projektowania, który stawia na pierwszym miejscu użyteczność i bezpieczeństwo użytkownika.

  Jeden przycisk ożywia hulajnogę, a nowe akcenty stylistyczne dodają jej nowoczesności. Użytkownik Joyor F7 ma dobrze wyglądać i dobrze się czuć. Konstrukcja amortyzacji hydraulicznej tylnego koła gwarantuje wygodną jazdę nawet w trudniejszym terenie. Joyor oferuje klientom duży wybór wysokiej klasy hulajnóg elektrycznych!

  • -950,00 zł

  Joyor X1 Hulajnoga...

  Regularna cena 2 849,99 zł Cena 1 899,99 zł

  Hulajnoga elektryczna Joyor X1 posiada przednie zawieszenie oraz przednie i tylne światła zasilane przez wyświetlacz LCD.

  Model X1 jest napędzany silnikiem o mocy 400W i ma zasięg 25km na jednym pełnym naładowaniu. Ta hulajnoga elektryczna osiąga 30 km / h (jest zblokowana do 25 km czyli maksymalnej prędkości zalecanej przez większość europejskich przepisów). Joyor X1 jest bardzo dobrze wyważona i stabilna z dużymi oponami 10″. Hulajnoga elektryczna Joyor X1 jest solidna i szybka.

  Bezpieczeństwo zapewnia dobry hamulec tarczowy na tył.

  Model X1 posiada także możliwość dokupienia wygodnego i demontowalnego siedzenia idealnego na dłuższe podróże.

  • -800,00 zł

  Joyor Y10-S kolor czarny...

  Regularna cena 5 699,99 zł Cena 4 899,99 zł

  Hulajnoga elektryczna Joyor Y10-S charakteryzuje się nowatorską konstrukcją.

  Z nową hulajnogą Joyor Y10-S prawdziwa jazda zaczyna się tam, gdzie kończy się chodnik, ponieważ Y10-S jest przygotowana do jazdy w trudnym terenie i wyposażona w terenowe opony, hamulce tarczowe i nowe przełożenie do jazdy po szlakach z wysokim momentem obrotowym, dzięki czemu model ten jest od razu gotowy do jazdy terenowej bez dodatkowych przeróbek.

  Model Y10-S wyposażony jest w silnik zaprojektowany z nowym przełożeniem do jazdy po szlakach z wysokim momentem obrotowym. Wzmocnione została też konstrukcja amortyzacji hydraulicznej tylnego koła, oraz dodane nowe kierunkowskazy.