List of products by brand JOYOR

Joyor producent hulajnóg elektrycznych. Hulajnogi Joyor charakteryzują się dużą wytrzymałością i bezpieczeństwem jazdy. Ich siła leży w prostocie konstrukcji, dzięki czemu są solidne, trwałe i bezawaryjne.

Fabryka Joyor ma powierzchnię ponad 10000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 200 kadry zarządzającej i pracowników, co daje dużą siłę techniczną i duże możliwości badawczo-rozwojowe w tworzeniu nowych produktów. Nowoczesna fabryka ma szereg zautomatyzowanych linii produkcyjnych na najwyższym poziomie w branży pojazdów elektrycznych, a roczna zdolność produkcyjna to 300 000 zestawów.

Jest dostępne 6 produktów.

Pokazuje 1-6 of 6 item(s)
 • Joyor Y10-S kolor czarny...

  Cena 3 660,00 zł

  Hulajnoga elektryczna Joyor Y10-S charakteryzuje się nowatorską konstrukcją.

  Z nową hulajnogą Joyor Y10-S prawdziwa jazda zaczyna się tam, gdzie kończy się chodnik, ponieważ Y10-S jest przygotowana do jazdy w trudnym terenie i wyposażona w terenowe opony, hamulce tarczowe i nowe przełożenie do jazdy po szlakach z wysokim momentem obrotowym, dzięki czemu model ten jest od razu gotowy do jazdy terenowej bez dodatkowych przeróbek.

  Model Y10-S wyposażony jest w silnik zaprojektowany z nowym przełożeniem do jazdy po szlakach z wysokim momentem obrotowym. Wzmocnione została też konstrukcja amortyzacji hydraulicznej tylnego koła, oraz dodane nowe kierunkowskazy.

 • Joyor Y1 (X1) z siedzeniem...

  Cena 2 300,00 zł

  Hulajnoga elektryczna Joyor X1 posiada przednie zawieszenie oraz przednie i tylne światła zasilane przez wyświetlacz LCD.

  Model X1 jest napędzany silnikiem o mocy 400W i ma zasięg 25km na jednym pełnym naładowaniu. Ta hulajnoga elektryczna osiąga 30 km / h (jest zblokowana do 25 km czyli maksymalnej prędkości zalecanej przez większość europejskich przepisów). Joyor X1 jest bardzo dobrze wyważona i stabilna z dużymi oponami 10″. Hulajnoga elektryczna Joyor X1 jest solidna i szybka.

  Bezpieczeństwo zapewnia dobry hamulec tarczowy na tył.

  Model X1 posiada także wygodne i demontowalne siedzenie idealne na dłuższe podróże.