Kim jesteśmy, kilka słów o Vkomtech.

Vkomtech jest wiodącym portalem handlowym, koncentrującym się na rozwoju biznesu z Chinami.

Mamy bardzo doświadczony zespół profesjonalistów z wynikami w wielu różnych dyscyplinach. Zapewniamy strategiczne, finansowe, handlowe i techniczne usługi handlowe zarówno dla indywidualnych klientów naszego sklepu jak i dla firm z Europy oraz chińskich.

Vkomtech z magazynami i serwisem w Europie jest idealną platformą do łączenia firm europejskich z chińskimi. Pomagamy naszemu klientowi nie tylko w prostej interpretacji językowej, ale także pomagamy w kulturze, komunikacji i negocjacjach. Często stając się głównym interfejsem między klientem a jego kontrpartnerami oraz zintegrowanym członkiem zespołu w projekcie.

Vkomtech został założony jako dostawca usług typu „end-to-end” w zakresie doradztwa handlowego i biznesowego, oferując firmom możliwość rozwijania, promowania i angażowania się w handel dwustronny między Chinami a Europą.

W skład naszego zespołu wchodzą pracownicy zarówno z Chin, jak i z Europy, ułatwia to sprostać wymaganiom klientów. 

Nasze Biuro Obsługi Klienta komunikuje się w języku angielskim, polskim i chińskim.

W naszej siedzibie mieści się także centrum serwisowe wraz z magazynem części, które wykonuje wszystkie naprawy na miejscu, co skraca znacznie czas reklamacji. Większość spraw reklamacyjnych zamykamy w ciągu 14 dni.

Jest to bardzo duży plus Vkomtech, ponieważ większość firm handlujących produktami z Chin, nie gwarantuje serwisowania na miejscu i nie posiada tez odpowiedniej ilości części zamiennych, co jest przyczyną bardzo długiego czasu oczekiwania na odbiór reklamowanego produktu.