Store categories

Store categories

New products

New products

List of products by brand Marvo

 • 0 Review(s) 

  Podkładka pod mysz, G38, do...

  Price zł21.99
  .
 • 0 Review(s) 

  Wentylator PC, FAN,...

  Price zł22.99
  Wentylator obudowy PC Marvo FN-10BL NiebieskiWydajnośćDzięki aerodynamicznej ramie i 9 łopatkach o specjalnej konstrukcji, wentylatory z serii FN-10oferują zwiększony przepływ powietrza, będąc doskonałym rozwiązaniem dla wydajnego chłodzenia najnowszych i najbardziej wydajnych systemów do gier.Cicha pracaSpecjalny kształt ostrzy pomaga znacznie zmniejszyć turbulencje, a dołączone zabezpieczenie antywibracyjne eliminuje przenoszenie wszelkich wibracji w obudowie, w ten sposób wentylator zapewnia cichą pracę.
 • 0 Review(s) 

  Wentylator PC, FAN,...

  Price zł22.99
  Wentylator obudowy PC Marvo FN-10GN ZielonyWydajnośćDzięki aerodynamicznej ramie i 9 łopatkom o specjalnej konstrukcji, wentylatory z serii FN-10 oferują zwiększony przepływ powietrza, będąc doskonałym rozwiązaniem dla wydajnego chłodzenia najnowszych i najbardziej wydajnych systemów do gier.Cicha pracaSpecjalny kształt ostrzy pomaga znacznie zmniejszyć turbulencje, a dołączone zabezpieczenie antywibracyjne eliminuje przenoszenie wszelkich wibracji w obudowie, w ten sposób wentylator zapewnia cichą pracę.
 • 0 Review(s) 

  Wentylator PC, FAN,...

  Price zł22.99
  Wentylator obudowy PC Marvo FN-10RD CzerwonyWydajnośćWentylator posiada 9 łopatek o specjalnej konstrukcji oraz aerodynamiczną ramę, dzięki temu pozwala na większy przepływ powietrza, będąc tym samym świetnym rozwiązaniem dla nowoczesnych i wydajnych systemów chłodzenia.Cicha pracaOstrza posiadają specjalny kształt, co pomaga znacząco zmniejszyć turbulencje, a dołączone zabezpieczenie antywibracyjne usuwa ewentualne przenoszenie wibracji w obudowie.
 • 0 Review(s) 

  Marvo Mysz DWM100BL,...

  Price zł24.49
  Bezprzewodowa mysz Marvo DWM100BLPrzedstawiamy ergonomiczną i wygodna mysz bezprzewodową Marvo DMW100 w kolorze niebieskim. Mysz działa w paśmie 2,4 GHz, a jej czujnik optyczny posiada rozdzielczość 1000 DPI.
 • 0 Review(s) 

  Marvo Mysz DWM100RD,...

  Price zł24.99
  Bezprzewodowa mysz Marvo DWM100RDPrzedstawiamy ergonomiczną i wygodna mysz bezprzewodową Marvo DMW100 w kolorze czerwonym. Mysz działa w paśmie 2,4 GHz, a jej czujnik optyczny posiada rozdzielczość 1000 DPI.
 • 0 Review(s) 

  Marvo Mysz DWM100GY,...

  Price zł24.99
  .
 • 0 Review(s) 

  Podkładka pod mysz, G15, do...

  Price zł31.49
  Podkładka pod mysz Marvo G15Podkładka pod mysz Marvo G-15 dedykowana jest dla graczy, którzy potrzebują solidnego asortymentu do rywalizacji z najlepszymi. Spód podkładki wykonany został z antypoślizgowej gumy, która zapewnia jej stabilność na każdym podłożu.
 • 0 Review(s) 

  Marvo Mysz M112, 4000DPI,...

  Price zł33.49
  Mysz gamingowa Marvo M112Stworzona dla Graczy: Wyposażona w precyzyjny czujnik optyczny o maksymalnej rozdzielczości 4000 DPI, M112 jest gotowa, aby stać się niezawodnym towarzyszem dla tych, którzy chcą odkrywać i poznawać świat gier komputerowych. Aby podróż ta mogła trwać jak najdłużej Marvo M112 została wyposażona w przyciski, których żywotność oszacowano na ok.
 • 0 Review(s) 

  Marvo głośniki SG-117, 2.0,...

  Price zł36.49
  Głośniki Marvo SG-117Klasyczny design, zwarta konstrukcja oraz świetna jakość oferowanego dźwięku, to cechy charakterystyczne zestawu głośników Marvo SG-117. Sterowanie głośnością jest łatwo dostępne poprzez pokrętło i wyjście słuchawkowe znajdujące się na prawym głośniku.
 • 0 Review(s) 

  Marvo Mysz DWM102BK,...

  Price zł41.49
  Mysz bezprzewodowa MARVO DWM102BK Czarna Ten kompaktowy, bezprzewodowy gryzoń jest idealny dla kogoś, kto wiele czasu spędza w podróży. Mysz z łatwością zmieści się w torbie na laptopa i można z niej skorzystać, gdy będzie potrzebna.
 • 0 Review(s) 

  Marvo Mysz DWM102SL,...

  Price zł41.49
  Mysz bezprzewodowa MARVO DWM102SL SrebrnaTen kompaktowy, bezprzewodowy gryzoń jest idealny dla kogoś, kto wiele czasu spędza w podróży. Mysz z łatwością zmieści się w torbie na laptopa i można z niej skorzystać, gdy będzie potrzebna.