Store categories

Store categories

List of products by brand XBLITZ

 • 0 Review(s) 

  Xblitz Pure, słuchawki,...

  Price zł66.49
  Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Xblitz Pure - lekki, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który wspiera Twoją aktywność.Nowoczesny design i anatomiczny kształt sprawią, że poczujesz się komfortowo.
 • 0 Review(s) 

  Xblitz Kamera samochodowa...

  Price zł144.99
  Kamerę Xblitz Ghost charakteryzuje doskonała jakość obrazu nawet przy dużym naświetleniu dzięki funkcji WDR, która reguluje obraz gdy trafia do niego zbyt dużo światła. Ponadto rozdzielczość 1920×1080 sprawi że, obraz będzie wyraźny, nawet podczas przybliżania.
 • 0 Review(s) 

  Xblitz Niania elektroniczna...

  Price zł243.99
  Niania elektroniczna z kamerą Xblitz Baby MonitorZ nianią elektroniczną Xblitz możesz monitorować swoje dziecko w każdej sytuacji. Otrzymujesz urządzenie skonfigurowane i gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, nie wymaga instalacji.
 • 0 Review(s) 

  Xblitz Kamera samochodowa...

  Price zł262.99
  Kamera samochodowa Xblitz Black Bird 2.0Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Black Bird 2.
 • 0 Review(s) 

  Xblitz Kamera samochodowa...

  Price zł298.99
  Rejestrator trasy, kamera samochodowa (tzw. czarna skrzynka) renomowanej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż.
 • 0 Review(s) 

  Xblitz Kamera samochodowa...

  Price zł308.49
  Wideorejestrator przód tył Xblitz Dual Core. To tak naprawdę aż dwie kamery w jednym zestawie.
 • 0 Review(s) 

  Xblitz Kamera samochodowa...

  Price zł309.99
  Kamera samochodowa Xblitz X5Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora Xblitz X5: * dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach* szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego* brak świadków nie jest już problemem* wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny* możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców* możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeńMOC NAGRYWANIA:Xblitz X5 to rejestrator trasy najwyższej jakości. Płynnie nagrany, czytelny obraz okraszony całą dozą szczegółów to istota nagrań z naszej kamery.
 • 0 Review(s) 

  Xblitz Kamera samochodowa...

  Price zł313.99
  Rejestrator jazdy w lusterku z kamerą cofaniaKilka powodów dlaczego warto posiadać wideo rejestrator:* dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach * szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego * brak świadków nie jest już problemem * wielofunkcyjność : dyktafon, kamera i aparat fotograficzny * możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców * możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeń DOSTRZEGAJ WIĘCEJ:Xblitz Park View składa się z dwóch kamer - przedniej i tylnej. Przednia kamera znajduje się w obudowie, która pełni również funkcję klasycznego lusterka wstecznego z wbudowanym wyświetlaczem LCD.
 • 0 Review(s) 

  Alkomat Alkotest Alcontrol...

  Price zł321.99
  Alkomat elektrochemiczny Xblitz AlcontrolXblitz AlControl jest podręcznym alkomatem elektrochemicznym o wysokiej precyzji, służącym do wykrywania alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego głównym komponentem jest platynowy sensor produkcji brytyjskiej, który pozwala na uzyskanie miarodajnych wartości stężenia alkoholu.