Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia STYTJ02YM Robot Odkurzacz Wersja Global - bialy

0 Review(s) 
369308PLWS

Jego inteligencja nie przejmie kontroli nad światem, ale zapanuje nad brudem Bogaty i kompletny zestaw akcesoriów sprawia, że użyjesz go wszędzie i na różne sposoby Jest niski, więc posprząta pod meblami, ma też zderzaki, dzięki czemu nie poobija pozostałych

zł1,499.00
VAT included 1-14 days

  • WhatsApp (link)
  • Send an email (link)
 

Terms & Conditions

 

Delivery Policy

 

Return Policy

Zazwyczaj wychodzimy rano z domu i wracamy do niego po pracy. Robimy i zjadamy obiad, po czym chętnie zabieramy się za odkurzanie i mycie podłóg. Zgadza się? Raczej nie. Jeżeli Ty także nie masz już ani sił, ani ochoty, by po południu zadbać o czystość w domu, to robot sprzątający jest Twoją najbliższą inwestycją. A najlepszą będzie najnowszy model od Xiaomi, czyli Mijia STYTJ02YM.

Nazwa może nie jest zbyt przyjazna, ale samo urządzenie już tak. Jest to najbardziej kompleksowy robot odkurzający z dostępnych na rynku – wszystko w nim zostało przemyślane i wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Odkurzacze automatyczne sprzątają i myją podłogi, gdy je włączysz lub gdy ustawisz im takie zadanie przez aplikację Mi Home w smartfonie. Oczywiście najlepiej zaprogramować go, aby sprzątał podczas naszej nieobecności, dzięki czemu powrót do domu będzie dosłownie czystą przyjemnością.

Najnowszy model Xiaomi Mijia to naprawdę inteligentna maszyna. Jego skaner laserowy tworzy mapę sprzątania w czasie rzeczywistym i stale ją koryguje, jeżeli przestawisz jakieś meble. A po co to robi? Aby nie ominąć żadnego fragmentu podłogi i zoptymalizować przejazdy, skracając tym samym czas pracy. Skaner wykrywa dywany i przeszkody, a ponadto w aplikacji możesz wskazać mu wirtualne ściany, czyli obszary, do których nie wolno mu wjeżdżać.

Ale najwięcej frajdy dają jego tryby odkurzania i mopowania. Xiaomi Mijia jest dość cichy, a przy tym ma naprawdę potężną moc ssącą. 2100 paskali to nawet 3 razy więcej niż popularne modele konkurencyjne. Dlaczego to jest ważne? Bo niska moc sprawi, że każdy większy śmieć czy kamyczek nie zostaną wciągnięte (i po odkurzaczu trzeba będzie poodkurzać). Dlatego duża moc to konieczność. Ponadto mopowanie, czyli mycie podłogi na mokro. Możesz ustawić tryb samego mycia albo mycia z odkurzaniem. Robot sprzątający ma bardzo duży pojemnik na wodę i naprawdę jej nie żałuje. A genialnie przemyślany mop pozwala na to, aby jego część wycierała podłogę do sucha.

Xiaomi Mijia STYTJ02YM to doskonała maszyna o dużej mocy i możliwościach, które sprawiają, że staje się całkowicie niezależnym centrum utrzymania czystości w Twoim domu.Najważniejsze informacje

Trzy tryby odkurzania

Dzięki budowie wzorowanej na roślinach filtr automatycznie wchłania wodę i utrzymuje wystarczającą jej ilość. Tryb odkurzania, tryb mycia i tryb mycia 2 w 1 zapewniają efektywne czyszczenie podłogi.

Inteligentniejsze czyszczenie stref

Ustaw obszar odkurzania lub omijania w aplikacji i ustaw cel, a odkurzacz automatycznie zbuduje mapę odkurzania.

Mapowanie laserowe LDS

Czujnik LDS skanuje pomieszczenie i tworzy mapę pokoju, a następnie skutecznie nawiguje po całym domu i śledzi lokalizację odkurzacza.

Inteligentny elektroniczny zbiornik na wodę

Równomiernie dozuje wodę i dba o drewnianą podłogę.

2100 paskali siły ssącej

Robot domowy Xiaomi Mijia dotrze wszędzie tam, gdzie chowa się kurz, pył, a nawet duże zanieczyszczenia, takie jak płatki zbożowe. Zbiera brud z każdego miejsca, jeżdżąc pod meblami i pod łóżkami, wyciąga śmiecie z kąta i innych trudno dostępnych miejsc.

Pokonywanie przeszkód do 2 cm

Może pokonywać przeszkody o wysokości do 2 cm, w tym progi lub inne rzeczy, takie jak kable między meblami. Dla odkurzacza sprzątającego od Xiaomi to tak łatwe jak jazda po twardej podłodze.

Automatyczne ładowanie i wznawianie dzięki podczerwieni

Działa do 2 godzin, a następnie automatycznie powraca do bazy, aby naładować. Potem wznawia niedokończoną pracę.Trzy tryby mycia

2 w 1 zamiatanie i mycie
Pozamiata i umyje za jednym razem, oszczędzając czas i wykorzystując zbiornik 2 w 1

Tryb zamiatania
Duży pojemnik na brud i dokładne odkurzanie dzięki pojemnikowi o pojemności 550 ml

Tryb mycia
Duży zbiornik wody i cicha praca dzięki pojemności 550 ml
*Tryb zamiatania wymaga dodatkowych akcesoriów

Profesjonalne tworzenie ścieżek mycia, symulacja ręcznego odkurzania, powtarzanie sprzątania


Inteligentny elektroniczny zbiornik na wodę

Równomiernie dozuje wodę i dba o drewnianą podłogę.


2100 paskali mocy ssącej


Pojemnik 2 w 1

Dwa rodzaje mopówLaserowa nawigacja i inteligentne planowanie

System nawigowania laserem LDS: 6x360 stopni na sekundę
Odległość: 8 metrów
Częstotliwość: 2016 razy na sekundę
Odchylenie: Mniej niż 2%Dynamiczne planowanie ścieżki

Mapa „na żywo”
Przerwa w odkurzaniu
Automatyczne ładowanie

Ustawianie wirtualnych ścian


Pokonywanie przeszkód do 2 cmSpecyfikacja

Ogólne

Marka: Xiaomi

Typ: robot odkurzający

Model: STYTJ02YM

Kolor: biały

Specyfikacja Bateria: 3200 mAh
Moc: 33 W
Masa i rozmiar Rozmiar: 350 x 350 x 94,5 mm
Masa: około 3,6 kg
Opakowanie zawiera

1 x robot zamiatający

1 x zbiornik wody 2 w 1

2 x szczotka obrotowa

1 x gniazdo ładowania

1 x adapter

1 x mokry mop

1 x podstawka pod mop

1 x połowicznie mokry mop

369308PLWS

Specific References

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia STYTJ02YM Robot Odkurzacz Wersja Global - bialy

Jego inteligencja nie przejmie kontroli nad światem, ale zapanuje nad brudem Bogaty i kompletny zestaw akcesoriów sprawia, że użyjesz go wszędzie i na różne sposoby Jest niski, więc posprząta pod meblami, ma też zderzaki, dzięki czemu nie poobija pozostałych

Write your review