Krótki opis

VIOMI V3 Likwiduje 99% wirusów i drobnoustrojów. Ma większą moc niż typowy odkurzacz z kablem i rurą. Japońska technologia zapewnia nieosiągalne dotąd osiągi i wydajność

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Odkurzacz robot VIOMI V3 czarny

Odkurzacz robot VIOMI V3 czarny
Krótki opis

VIOMI V3 Likwiduje 99% wirusów i drobnoustrojów. Ma większą moc niż typowy odkurzacz z kablem i rurą. Japońska technologia zapewnia nieosiągalne dotąd osiągi i wydajność

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

1 399,00 zł Zniżka 670,99 zł
2 069,99 zł
Brutto
Dostawa w ciągu 2-4 dni
Ilość

VIOMI V3 to jeden z lepszych odkurzaczy do zadań specjalnych. Obok zaawansowanej japońskiej elektroniki, ogromnej baterii i prawdopodobnie największej siły ssącej spośród wszystkich odkurzaczy automatycznych Viomi V3 to pierwszy i jedyny robot stworzony z myślą o likwidowaniu wirusów.

Wygląda jak każdy inny odkurzacz: niski i okrągły, dzięki czemu posprząta również pod meblami, a także dokładnie odkurzy trudnodostępne miejsca, na przykład podłogę wokół nóg stołu, kąty czy rogi pomieszczeń. Pomaga w tym laserowy system nawigacji. Przypadkowo wybierana trasa, brak jakiejkolwiek optymalizacji tejże trasy czy zbyt szerokie łuki przy pokonywaniu przeszkód sprawiały, że starsze generacje odkurzaczy zawsze zostawiały za sobą trochę brudu. A sterowany inteligentnym procesorem Viomi V3 nie pomija nawet jednego centymetra kwadratowego.

Fenomenalny system odkurzania w kształt litery Y to kolejna zaleta. A to oznacza koniec z okruszkami czy piaskiem, który odbija się i rozpryskuje na boki. Viomi V3 stworzyła firma Xiaomi, więc możesz liczyć nie tylko na bardzo dobrą jakość, ale wręcz na najwyższą. Doskonała bateria litowo-jonowa od Samsunga oferuje największą pojemność, a więc najdłuższy czas pracy. W połączeniu z japońskim silnikiem bezszczotkowym i ogromną mocą, bo wynoszącą 2600 paskali daje to 250 metrów kwadratowych odkurzonych na jednym ładowaniu! Mapowanie mieszkania i zapamiętywanie do 5 pięter, 7 różnych harmonogramów pracy czy wirtualne ściany no jasne, że Viomi V3 ma to wszystko. I ma też coś ekstra.

Jest to na razie jedyny odkurzacz, który został wyposażony w filtr HEPA z jonami srebra i miedzi. Te metale mają właściwości zabijające wirusy. Oprócz tego producent oferuje możliwość dokupienia specjalnych jednorazowych szmatek sterylizujących w końcu wirus może dostać się do Twojego domu na podeszwach butów czy łapach psa. Połączone działanie filtra HEPA i szmatek sterylizujących eliminuje 99% wirusów, czyli wydmuchiwane powietrze jest czystsze niż to, którym oddychasz!

To najbardziej kompleksowy system do sprzątania, mycia i sterylizowania podłóg idealny na obecne czasy.

Co wyróżnia VIOMI V3

Trzy tryby pracy, profesjonalne mycie podłóg i program zdrowego mycia z zastosowaniem sztucznej inteligencji.

Trzy poziomy systemu kontroli wody z funkcją automatycznego zatrzymywania wody podczas ładowania.

Używaj jednorazowych mopów z funkcją sterylizacji podłóg.

Odkurzacz korzysta z 5 zapamiętanych map i 7 harmonogramów pracy.

System nawigacji laserowej LDS i zaawansowany algorytm SLAM do lokalizowania i mapowania pomieszczeń.

Specyfikacja

Ogólne

Marka: Viomi

Typ: robot odkurzający

Model: V3

Kolor: czarny

Specyfikacja

Bateria: 4900 mAh

Moc: 33 waty

Wysokość przeszkód: 20 mm

Moc ssania: 2600 paskali

Pojemnik na brud: 550 ml

Zbiornik wody: 550 ml

Kontrola wody: inteligentna elektronika z 3-stopniową kontrolą ciśnienia wody

Masa i rozmiar

Rozmiar: 350 x 350 x 94,5 mm

Masa: około 3,6 kg

Opakowanie zawiera

1 x robot sprzątający

1 x zbiornik na wodę

2 x szczotka boczna

1 x baza ładująca

1 x adapter

1 x mokry mop

1 x stent mopa

1 x półmokry mop

1 x pojemnik na kurz

VM-V3-BK

Szczegółowe referencje